ANDREAS KRONKEL FESTIVAL Open

KRONKEL FESTIVAL

KRONKEL FESTIVAL speelt op zaterdag 26 september 2026 om 14:00 in OCCII (Amstelveenseweg 134, Amsterdam). alternative, punk, experimental.

Datum
zaterdag 26 september 2026
Aanvang
14:00
Locatie
OCCII · Amstelveenseweg 134, Amsterdam
Tickets
occii.org ↗
Soort
Muziek
Genres
alternative, punk, experimental, folk, digital hardcore, electronic

Over KRONKEL FESTIVAL

An alternative, multi-venue, one day festival in Amsterdam celebrating the underground! KRONKEL; noun, m. (-s): a strong or loop-shaped curve, a repeatedly sharply curved line, shape or form. (in Amsterdam dialect) slightly unhinged, not quite right in the head. Meander through Amsterdam town and satiate your hunger for the unconventional during Kronkel. Geregeld Ontregeld, Pretty Ugly & Bandgurl666 team up to present a programme inspired by DIY culture and love for the underground. Indulge yourself at five different locations through West and Zuid in Amsterdam: OCCII, OT301, Teatro Munganga, Willem De Zwijgerkerk & De Nieuwe Anita - places that reek of the underground. During Kronkel, we bring together people, scenes and locations in Amsterdam and (far) beyond to celebrate the absurd, the unexpected and all sorts of artistic cross-overs within performance disciplines. Local and international acts will take the stage and invite you to explore with all your senses what the underground has to offer. +MORE TBA available at https://amsterdamalternative.nl/tickets/22204 Follow @kronkel.amsterdam on instagram for all programme updates and information.

Line-up

Over OCCII

OCCII is een zelfbeheerd podium in Amsterdam-Zuid, al decennialang een vaste plek voor underground muziek buiten de commerciële circuits. De programmering draait om punk, hardcore, post-punk, experimentele muziek en avant-garde, met regelmatig internationale acts naast lokale bands. De zaal heeft een kleine capaciteit, wat zorgt voor een directe sfeer. OCCII opereert als kraakpand-erfgoed en collectief, met een sterke nadruk op doe-het-zelf-cultuur en solidariteit met gelijkgestemde scènes wereldwijd.

Meer over OCCII →

Veelgestelde vragen

Hoe laat begint KRONKEL FESTIVAL?

KRONKEL FESTIVAL start op zaterdag 26 september 2026 om 14:00 in OCCII, Amstelveenseweg 134, Amsterdam.

Waar is OCCII?

OCCII ligt aan Amstelveenseweg 134, Amsterdam.

Waar koop ik tickets voor KRONKEL FESTIVAL?

Tickets voor KRONKEL FESTIVAL zijn verkrijgbaar via occii.org ↗.

Kan ik KRONKEL FESTIVAL via ChatGPT of Claude vinden?

Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

Vergelijkbaar