ANDREAS Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration) Open
Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration)

Foto via Lab111

Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration)

Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration) speelt op vrijdag 3 juli 2026 om 16:30 in Lab111 (Arie Biemondstraat 111, Amsterdam). Horror, Sci-Fi.

Datum
vrijdag 3 juli 2026
Aanvang
16:30
Locatie
Lab111 · Arie Biemondstraat 111, Amsterdam
Tickets
tickets.lab111.nl ↗
Soort
Film
Genres
Horror, Sci-Fi

Over Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration)

Wanneer Elizabeth Driscoll merkt dat haar geliefde plots afstandelijk en vreemd onherkenbaar is geworden, stuit ze samen met collega Matthew Bennell op

Komende voorstellingen

  • vr 3 jul, 16:30 Lab111
  • zo 5 jul, 10:00 Lab111
  • ma 13 jul, 10:00 Lab111

Over Lab111

LAB111 is een cult cinema gevestigd in een monumentaal voormalig pathologisch anatomisch laboratorium in Amsterdam-West, geopend in 2016. De programmering draait om bijzondere classics, documentaires en onconventionele genrefilms — aangevuld met festivals, filmlezingen en debatavonden. Kenmerkend zijn de thematische series en bijzondere vertoningen, zoals 4K-restauraties, jubileumedities en culinaire filmavonden. In Bar Strangelove kan voor of na de film worden gegeten en gedronken. Het gebouw herbergt ook wisselende exposities.

Meer over Lab111 →

Veelgestelde vragen

Hoe laat begint Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration)?

Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration) start op vrijdag 3 juli 2026 om 16:30 in Lab111, Arie Biemondstraat 111, Amsterdam.

Waar is Lab111?

Lab111 ligt aan Arie Biemondstraat 111, Amsterdam.

Waar koop ik tickets voor Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration)?

Tickets voor Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration) zijn verkrijgbaar via tickets.lab111.nl ↗.

Kan ik Invasion Of The Body Snatchers (4K Restoration) via ChatGPT of Claude vinden?

Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

Vergelijkbaar