Foto via Het Concertgebouw
Lukas Sternath plays Schubert and Liszt
Lukas Sternath plays Schubert and Liszt speelt op dinsdag 30 maart 2027 om 20:15 in Het Concertgebouw (Concertgebouwplein 10, Amsterdam). klassiek, piano.
- Datum
- dinsdag 30 maart 2027
- Aanvang
- 20:15
- Locatie
- Het Concertgebouw · Concertgebouwplein 10, Amsterdam
- Tickets
- concertgebouw.nl ↗
- Soort
- Muziek
- Genres
- klassiek, piano
- Zaal
- Recital Hall
Over Lukas Sternath plays Schubert and Liszt
Pianist Lukas Sternath returns to the Recital Hall. The Austrian former Rising Star is a musician with guts who presents a compelling programme featuring works by Schubert and Liszt. Schubert's Wanderer Fantasy and Liszt's musical pilgrimage unfold into a romantic journey, performed by a pianist who is living his dream.
Line-up
- Lukas Sternathheadliner
Over Het Concertgebouw
Het Concertgebouw is een klassieke concertzaal uit 1888 aan het Museumplein, met twee zalen waarvan de Grote Zaal internationaal bekendstaat om zijn akoestiek. De programmering draait grotendeels om klassieke muziek: symfonieën, kamermuziek, opera en orgelconcerten, verzorgd door gezelschappen als het Koninklijk Concertgebouworkest en internationale gasten. Daarnaast is er ruimte voor hedendaagse componisten, jazz en wereldmuziek. Vaste series als het Zondagochtend Concert richten zich op een breed publiek; festival-edities als Mind the Gap! verkennen minder bekende repertoires.
Veelgestelde vragen
Hoe laat begint Lukas Sternath plays Schubert and Liszt?
Lukas Sternath plays Schubert and Liszt start op dinsdag 30 maart 2027 om 20:15 in Het Concertgebouw, Concertgebouwplein 10, Amsterdam.
Waar is Het Concertgebouw?
Het Concertgebouw ligt aan Concertgebouwplein 10, Amsterdam.
Waar koop ik tickets voor Lukas Sternath plays Schubert and Liszt?
Tickets voor Lukas Sternath plays Schubert and Liszt zijn verkrijgbaar via concertgebouw.nl ↗.
Kan ik Lukas Sternath plays Schubert and Liszt via ChatGPT of Claude vinden?
Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.
Vergelijkbaar
ma 3 aug, 19:00
Korenfestival: Queer Voices Unite
di 4 aug, 20:00
Anna Fedorova en Orchestre Visionnaire spelen Chopins Pianoconcert nr. 2
-
wo 5 aug, 20:00
Queer Prom Night with Vera Siemons and Annefleur Schipper
-
wo 5 aug, 20:00
Queer Prom Night met Vera Siemons en Annefleur Schipper
-
do 6 aug, 20:00
Amerikaans toptalent met filmische Bartók en swingende Gershwin
-
vr 7 aug, 20:00
Opus 1 Ball met Black Pride Ball Amsterdam en Amsterdam Sinfonietta