ANDREAS Tony Roe & Doriene Marselje Open
Tony Roe & Doriene Marselje

Foto via Splendor

Tony Roe & Doriene Marselje

Tony Roe & Doriene Marselje speelt op zaterdag 25 juli 2026 om 20:30 in Splendor (Nieuwe Uilenburgerstraat 116, Amsterdam). €15. contemporary classical, electroacoustic, improvisation.

Datum
zaterdag 25 juli 2026
Aanvang
20:30
Locatie
Splendor · Nieuwe Uilenburgerstraat 116, Amsterdam
Prijs
€15
Tickets
splendor.stager.co ↗
Soort
Muziek
Genres
contemporary classical, electroacoustic, improvisation, ambient

Over Tony Roe & Doriene Marselje

Wanneer harp en piano elkaar ontmoeten in het grensgebied tussen compositie, improvisatie en elektronica ontstaat een klankwereld waarin structuur en vrijheid voortdurend met elkaar in gesprek zijn. Harpiste Doriene Marselje en pianist/componist Tony Roe vormen sinds 2025 een vast duo. Vanuit hun gedeelde fascinatie voor klank, resonantie en technologie ontwikkelen zij muziek waarin akoestische instrumenten en live electronics samensmelten tot een organisch geheel. Het vertrekpunt van hun samenwerking is Interference, de compositiecyclus die Roe voor Marselje schreef en die centraal staat op haar veelgeprezen soloalbum Interference. Vanuit dit gecomponeerde materiaal ontvouwt zich een muzikale dialoog waarin improvisatie, elektronica en subtiele verschuivingen in klankkleur een belangrijke rol spelen. Roe, winnaar van de Boy Edgar Prijs 2024, staat bekend om zijn innovatieve benadering van muziek en technologie. Marselje beweegt zich tussen de klassieke, hedendaagse en experimentele muziekpraktijk en ontwikkelt projecten waarin akoestische instrumenten, elektronica en andere disciplines elkaar ontmoeten. Samen creëren zij een gelaagde en voortdurend veranderende klankwereld waarin compositie en spontaniteit elkaar versterken.

Line-up

Over Splendor

In het hart van Amsterdam vind je Splendor: een podium voor alle soorten muziek, opgericht door 50 vooraanstaande musici en hun publiek. Splendor is een ontmoetingsplek, een club, een werkplaats, een muzikaal laboratorium en zoveel meer.

Meer over Splendor →

Veelgestelde vragen

Hoe laat begint Tony Roe & Doriene Marselje?

Tony Roe & Doriene Marselje start op zaterdag 25 juli 2026 om 20:30 in Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116, Amsterdam.

Wat kost een ticket voor Tony Roe & Doriene Marselje?

Een ticket kost €15. Tickets zijn verkrijgbaar via Splendor.

Waar is Splendor?

Splendor ligt aan Nieuwe Uilenburgerstraat 116, Amsterdam.

Waar koop ik tickets voor Tony Roe & Doriene Marselje?

Tickets voor Tony Roe & Doriene Marselje zijn verkrijgbaar via splendor.stager.co ↗.

Kan ik Tony Roe & Doriene Marselje via ChatGPT of Claude vinden?

Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

Vergelijkbaar