Foto via Bitterzoet
Maddie Zahm
Maddie Zahm speelt op donderdag 17 september 2026 om 20:30 in Bitterzoet (Spuistraat 2, Amsterdam). pop, queer.
- Datum
- donderdag 17 september 2026
- Aanvang
- 20:30
- Locatie
- Bitterzoet · Spuistraat 2, Amsterdam
- Tickets
- paradiso.nl ↗
- Soort
- Muziek
- Genres
- pop, queer
Over Maddie Zahm
Op jonge leeftijd was Maddie Zahm, Amerikaanse popartiest, te vinden in de kerk en op gitaarles. Daar begon ze met worshipmuziek en het spelen van instrumenten. Later ontdekte ze songwriting via American Idol, geïnspireerd door medekandidaat Catie Turner. Al snel volgde een muzikale carrière waar ze als meisje niet van had durven dromen. Haar eerste EP staat vol met minimalistische, maar krachtige producties met een heldere focus op haar stem. De nummers gaan over rauwe, emotionele thema's. Met het virale succes van "Fat Funny Friend" introduceerde Maddie onderwerpen als lichaamsbeeld, (queer) seksualiteit en geloofscrisis aan een jong publiek. Sinds "You Might Not Like Her" is ze online nieuwe muziek aan het teasen en heeft ze de gemeenschap die ze verloren was, weer gevonden.
Line-up
- Maddie Zahmheadliner
Over Bitterzoet
Bitterzoet is een klein podium in het centrum van Amsterdam met een gevarieerd programma dat schommelt tussen indie, rock, folk, pop, r&b en elektronica. Overdag en in de avond verwelkomt het zowel opkomende als gevestigde namen uit binnen- en buitenland. In het weekend schuift het programma richting clubavonden met hiphop, dancehall en afro. Die mix van liveconcerten en clubnachten maakt Bitterzoet een vaste plek voor een publiek dat breed georiënteerd is maar weinig op heeft met grote zalen en mainstreamformules.
Veelgestelde vragen
Hoe laat begint Maddie Zahm?
Maddie Zahm start op donderdag 17 september 2026 om 20:30 in Bitterzoet, Spuistraat 2, Amsterdam.
Waar is Bitterzoet?
Bitterzoet ligt aan Spuistraat 2, Amsterdam.
Waar koop ik tickets voor Maddie Zahm?
Tickets voor Maddie Zahm zijn verkrijgbaar via paradiso.nl ↗.
Kan ik Maddie Zahm via ChatGPT of Claude vinden?
Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

