Foto via BRET
MANO LE TOUGH PRESENTS MAEVE - ADE
MANO LE TOUGH PRESENTS MAEVE - ADE speelt op vrijdag 23 oktober 2026 om 14:00 in BRET (Orlyplein 76, Amsterdam). house, techno.
- Datum
- vrijdag 23 oktober 2026
- Aanvang
- 14:00
- Locatie
- BRET · Orlyplein 76, Amsterdam
- Tickets
- www-bret-bar.filesusr.com ↗
- Soort
- Muziek
- Genres
- house, techno
Line-up
- MANO LE TOUGHheadliner
- MAEVEact
Over BRET
BRET is een kleine club, restaurant en kunstruimte gevestigd in een modulair containergebouw bij station Sloterdijk in Amsterdam-West. De programmering draait voornamelijk om house, disco en elektronische muziek, met regelmatig all-night-long sets en labelavonden zoals die van Cécille Records. De sfeer is alternatief en de schaal klein, wat de avonden een intiem karakter geeft. BRET trekt zowel gevestigde namen als opkomende dj's en combineert uitgaan met culturele activiteiten in een industriële omgeving buiten de drukte van het centrum.
Veelgestelde vragen
Hoe laat begint MANO LE TOUGH PRESENTS MAEVE - ADE?
MANO LE TOUGH PRESENTS MAEVE - ADE start op vrijdag 23 oktober 2026 om 14:00 in BRET, Orlyplein 76, Amsterdam.
Waar is BRET?
BRET ligt aan Orlyplein 76, Amsterdam.
Waar koop ik tickets voor MANO LE TOUGH PRESENTS MAEVE - ADE?
Tickets voor MANO LE TOUGH PRESENTS MAEVE - ADE zijn verkrijgbaar via www-bret-bar.filesusr.com ↗.
Kan ik MANO LE TOUGH PRESENTS MAEVE - ADE via ChatGPT of Claude vinden?
Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

