ANDREAS OG RECORDS PRESENTS bullet tooth Open
OG RECORDS PRESENTS bullet tooth

Foto via BRET

OG RECORDS PRESENTS bullet tooth

OG RECORDS PRESENTS bullet tooth speelt op vrijdag 14 augustus 2026 om 23:00 in BRET (Orlyplein 76, Amsterdam). hiphop.

Datum
vrijdag 14 augustus 2026
Aanvang
23:00
Locatie
BRET · Orlyplein 76, Amsterdam
Tickets
www-bret-bar.filesusr.com ↗
Soort
Muziek
Genres
hiphop

Over BRET

BRET is een kleine club, restaurant en kunstruimte gevestigd in een modulair containergebouw bij station Sloterdijk in Amsterdam-West. De programmering draait voornamelijk om house, disco en elektronische muziek, met regelmatig all-night-long sets en labelavonden zoals die van Cécille Records. De sfeer is alternatief en de schaal klein, wat de avonden een intiem karakter geeft. BRET trekt zowel gevestigde namen als opkomende dj's en combineert uitgaan met culturele activiteiten in een industriële omgeving buiten de drukte van het centrum.

Meer over BRET →

Veelgestelde vragen

Hoe laat begint OG RECORDS PRESENTS bullet tooth?

OG RECORDS PRESENTS bullet tooth start op vrijdag 14 augustus 2026 om 23:00 in BRET, Orlyplein 76, Amsterdam.

Waar is BRET?

BRET ligt aan Orlyplein 76, Amsterdam.

Waar koop ik tickets voor OG RECORDS PRESENTS bullet tooth?

Tickets voor OG RECORDS PRESENTS bullet tooth zijn verkrijgbaar via www-bret-bar.filesusr.com ↗.

Kan ik OG RECORDS PRESENTS bullet tooth via ChatGPT of Claude vinden?

Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

Vergelijkbaar