Foto via Plein Theater
Othered Bodies (open sharing work-in-progress)
Othered Bodies (open sharing work-in-progress) is te zien in Plein Theater (Sajetplein 39, Amsterdam) vrijdag 14 augustus 2026 om 20:00. €10. wearable sculpture, performance art, installation.
- Datum
- vrijdag 14 augustus 2026
- Aanvang
- 20:00
- Locatie
- Plein Theater · Sajetplein 39, Amsterdam
- Prijs
- €10
- Tickets
- plein-theater.stager.co ↗
- Soort
- Kunst
- Genres
- wearable sculpture, performance art, installation
Over Othered Bodies (open sharing work-in-progress)
Van 3 t/m 15 augustus is wearable sculpture artist Daphne Karstens artist-in-residence in het Plein Theater Productiehuis. Daphne Karstens combineert 'sculpture' en kostuumontwerp om experimentele, wearable sculptures (draagbare sculpturen), kostuums, performances en installaties te creëren. Haar werk richt zich op het experimenteren met materialen, vormen en structuren op en rond het lichaam. Ze werkt vaak met onconventionele materialen en combineert de specifieke eigenschappen daarvan met diverse vormen en structuren. Ze wil de grenzen en mogelijkheden van kostuums en wearable sculptures verkennen en opnieuw definiëren, en laten zien wat er mogelijk is wanneer kostuums worden benaderd als meer dan slechts een kledingstuk.
Line-up
- Daphne Karstensact
Over Plein Theater
Het Plein Theater in Amsterdam-Oost is een levendige hub voor verbeelding en uitwisseling. In de historische Amstelbrouwerij aan de Mauritskade maken en tonen we genre-overstijgende voorstellingen. Een theater waar buurtbewoners zowel kijken als zelf maken — voorloper in hedendaagse dans & muziek, poppen- en objecttheater en sociaal-geëngageerde exposities. Het scharniert tussen de buurt en de bredere stad.
Veelgestelde vragen
Hoe laat begint Othered Bodies (open sharing work-in-progress)?
Othered Bodies (open sharing work-in-progress) start op vrijdag 14 augustus 2026 om 20:00 in Plein Theater, Sajetplein 39, Amsterdam.
Wat kost een ticket voor Othered Bodies (open sharing work-in-progress)?
Een ticket kost €10. Tickets zijn verkrijgbaar via Plein Theater.
Waar is Plein Theater?
Plein Theater ligt aan Sajetplein 39, Amsterdam.
Waar koop ik tickets voor Othered Bodies (open sharing work-in-progress)?
Tickets voor Othered Bodies (open sharing work-in-progress) zijn verkrijgbaar via plein-theater.stager.co ↗.
Kan ik Othered Bodies (open sharing work-in-progress) via ChatGPT of Claude vinden?
Ja. Koppel ANDREAS aan ChatGPT, Claude of je eigen AI via de MCP-connector en zoek het Amsterdamse aanbod rechtstreeks vanuit je AI.

